İremAy Akademi | Hakkımızda
12391
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-12391,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-2.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Hakkımızda

1825

Gün Mesai Harcadık

55

Uzman Yetiştirdik

94.600

Öğrenciye Ulaştık

18

Şehirde Eğitim Verdik

Biz Kimiz?

Yunan mitolojisinde, Kronos, zamanın kişileştirilmiş hali olarak karşımıza çıkmaktadır.

İlk tanrılardan Kaos’tan oluşan Kronos, bir Titan olan Kronus’la sıkça karıştırılır.

Kronos, Greko-Roman mozaiklerde genellikle burç çarkını döndüren bir adam olarak gösterilmiştir. Genellikle bu kişiliğe Aeon adı verilir ve bu isim aynı zamanda Kronos’un alternatif adıdır.

Astronomide, Roma etkisiyle günümüzde Satürn olarak adlandırdığımız gezegeni Yunanlılar Kronos olarak adlandırırlardı. Güneşten en uzak gezegen tanrı olduğu için genellikle gözle görülebilen tanrının yedi mucizesinden yedincisi olarak kabul edilirdi. Ayrıca, 30 günle gökyüzünde en uzun kalma zamanına sahip olduğu için zamanın tutucusu ya da ‘Zaman Baba’ olarak bilinirdi. Bu nedenle de genellikle sakallı yaşlı bir adam olarak görülür. Mitolojiden yakalayıp şirketimizin adını Kronos Akademi olarak belirleme nedenimiz zamanın önemine vurgu yapmaktır. Kaderimiz anda saklıdır. Anı yöneten yaşamı yönetir. Biz Kronos Akademi olarak kurumsal eğitim, organizasyon, koçluk çalışmaları yapıyoruz. Üniversitelerde sertifikalı eğitimler, indoor oyunlar, ,isim analizleri, nümeroloji, work shop ve etkinlikleri organize ediyoruz. Kronos Akademi Hülya Çızıkman ve 12 eğitmen ve çok sayıda çözüm ortağı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Sektördeki 10 yıllık tecrübemizi İstanbul yapılanmamız ve yeni markamız ile ilk gün ki tutku ve heyecanla sürdürüyoruz.

Ekibimiz

İremay Akademi Ailesi
Hülya ÇIZIKMAN
Akademi Başkanı

İremay Akademi kurucusu, Yaşam koçu

Kısaca…


Ben kimim? Neyim , ne yaparım, hayat amacım ne?

Ne kadar zor sorular değil mi? Her seminerde sorulur, aaa hala cevap bulamadınız mı diye de kinaye yapılır ardından. Bunu kim mi yapar? Ben. Evet ben. Herkese sorduğum bu soruları, cevap bulamadığımda da çok ayıp bu soruların cevabı olmazsa, hayat rotası nasıl çizilir diye de söylenirim. Şimdi kendime sorduğumda, diyeceksiniz ki ‘’bugüne kadar sormadınız mı? ‘’ ‘’ sordum da her defasında da zorlandığımı itiraf etmeliyim.’’ Cevap verirken hala derin düşünmek zorunda hissediyorum kendimi.

Doğru kelimelerle doğru cümleler kurmalıyım. Çünkü en ufak bir anlam hatası tüm tanımı değiştirebilir. Bir de herkesin ortak anlam çıkartabilmesi, yoruma açık olmamalı diye düşünüyorum.

Yardımcılarım

Aylin ASLANGİRAY
Yaşam Koçu

Ümit ÖZTÜRK
Yaşam Koçu

2005 yılından beri yaşam koçu olarak faaliyet sürdürüyorum.

İlker ERŞEN
İsim Koçu

2010 İstanbul Üniversitesi mezunu, 2 yıldır isim koçu olarak görev yapıyorum.

Semra Aykılıç ERŞEN
Sosyal Medya Koçu

3 yıldır sosyal medya koçu olarak çalışmalarımı sürdürmekteyim.

Jülide Sibel BEYLEN
Yaşam Koçu

6 yıldır yaşam koçu olarak çalışıyorum. ODTÜ Mezunuyum

Zeynep BERKOL
Yaşam Koçu

2 yıldır yaşam koçu olarak çalışıyorum.

Hayat Felsefemiz

01

Bilgiyi Araştırmak

02

Öğrenmek Özümsemek

03

Sorgulamak

04

İnsanlara Öğretmek

  • İstanbulİstanbul
  • TrakyaTrakya
  • ZiraatZiraat
  • AdnanAdnan
  • BartınBartın
  • AnadoluAnadolu
  • Halk BankasıHalk Bankası