İremAy Akademi | Eğitimlerimiz
12448
page-template-default,page,page-id-12448,page-parent,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-2.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

Eğitimlerimiz

Eğitimlerimiz

Kişiye Özel Çalışmalarımız

Türkiye genelinde üniversitelerde geçen yıl 34 ayrı Üniversitede 156 noktada 284 eğitimle 55.000 öğrencinin karşısında sahne aldık. 2010-2011 Eğitim sezonunda 26 konu başlığı ile sahadan gelen 12 uzman eğitmen ile sertifikalı ve sponsor destekli eğitimlerle sizlerin yanındayız. Yeni bir markamız ile tanışmak ve eğitim organizasyonu düzenlemek isterseniz, değişimi yaşamak isterseniz bizimle ortak olabilirsiniz.

TÜRKİYE’NİN HER NOKTASINDA YENİ SEZONDA SİZDE TEMSİLCİMİZ OLABİLİR. VAR OLAN 110 TEMSİLCİ ARKADAŞIMIZIN YANINDA YER ALABİLİRSİNİZ.

Lütfen diğer eğitim, organizasyon ve özel çalışmalarınız için bize ulaşınız.

Modüler Eğitimlerimiz

Modüler Eğitimlerimiz

Akademi bireysel ve kurumsal müşterilerinin dijital dünyanın sunduğu fırsatlardan maksimum şekilde fayda sağlaması için hizmetler vermektedir.

Detaylı Bilgi

Proje Döngüsü Eğitimi

Proje Döngüsü Eğitimi

Şimdi ile mükemmel gelecek arasında danışanlarınızı ileri taşımak ve yaşam koçluğu mesleği ile tanışmak istiyorsanız doğru yerdesiniz

Detaylı Bilgi

Teknik Eğitimlerimiz

Teknik Eğitimlerimiz

Konularındaki uzmanlıklarını sahadaki deneyimleri ile kanıtlayan eğitmen kadromuzla kurumlara, şirketlere, üniversite öğrencilerine ve özel gruplara eğitimler veriyoruz. Sürekli güncellenen eğitimlerimize detay linkinden ulaşabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Temel Eğitimlerimiz

Temel Eğitimlerimiz

İsim Koçları Grup Başkanı Hülya Çızıkman ve ekibi tarafından Kronos Akademi bünyesinde isim analizi çalışmaları yapılmaktadır.

Detaylı Bilgi

Üniversite Eğitimlerimiz

Üniversite Eğitimlerimiz

İstanbul dışında yaşayan ve bizlere ulaşamayan yüz yüze koçluk desteği alamayan dostlardan gelen ısrar üzerine telefonla- skype ve e-mail ile koçluk hizmetlerimize başladık.

Detaylı Bilgi